توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کانون وکلا از فردا

کانون وکلای دادگستری مرکز در آستانه برگزاری آزمون کانون، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا-۱۳۹۰/۰۸/۲۹، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

«کارت شرکت در آزمون کلیه داوطلبان از بعد از ظهر روز دوشنبه مورخ ‌٣٠/ ‌٨/ ‌٩٠ تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ ‌٣/ ‌٩/ ‌٩٠ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org توزیع می‌شود.

داوطلبان موظفند در روزهای مقرر با مراجعه به سایت مذکور و وارد کردن اطلاعات درخواستی نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.

تذکرات:

‌١ـ صدور کارت شرکت در آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور دلیل تایید مدارک متقاضیان برای صدور پروانه کارآموزی توسط کانون‌های وکلای دادگستری نیست.

‌٢ـ چنانچه داوطلب در اسکن مدارک (مدرک تحصیلی، نظام وظیفه) در هنگام ثبت نام با مشکل مواجه بوده است، با در دست داشتن اصل و کپی مدرک مذکور به نماینده کانون مربوط، مستقر در باجه رفع نقص مراجعه کند؛ ضمنا در خصوص رفع نقص سایر موارد (اطلاعات کارت شرکت در آزمون) بر اساس توضیحات مندرج در ذیل کارت شرکت در آزمون اقدام کند.

‌٣ـ زمان رفع نقص از ساعت ‌٨:۳۰ الی ‌١٢ و ‌١۴ الی ‌١٧ است.

‌۴ـ محل برگزاری آزمون روی کارت شرکت در آزمون درج شده است.

‌۵ـ تاریخ برگزاری آزمون روز جمعه مورخ ‌۴/ ‌٩/ ‌٩٠ و شروع فرآیند آزمون راس ساعت ‌٨:۳۰ است و درب حوزه‌های امتحانی راس ساعت ‌٨ صبح بسته خواهد شد؛ لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درب سالن‌های امتحانی ممانعت به‌عمل خواهد آمد.

‌۶ـ در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.»

برای عضویت در خبرنامه حقوقی و دریافت آخرین اطلاعات در اینباکس خود ایمیل تان را در بخش زیر وارد نمایید

پس از ثبت ایمیل می بایست به اینباکس خود مراجعه نموده و بر روی بخش مورد نظر در ایمیل ارسالی کلیک فرمایید تا ثبت نام شما تکمیل شود

۳ نظر

  1. اطلاع رسانی عالی وبه روزدارین.متشکریم.

  2. سلام

    من هر چه در این وب سنجش میگردم که اصلا پیداش نمیکنم این کارت ورود به جلسه

    کانون وکلا

  3. تاریخ نتایج آزمون وکالت سال ۹۰ را اعلام کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد